Okunma

1395

Venüs Ateşinde Aşk Zamanı (30 Ağustos-24 Eylül)

Sevgili Okurlarımız,

İnsanoğlu yaradıldığından bu yana Aşk, tüm dillerde ve dinlerde ortak bir duygu olarak bizleri hayatın güzel yanlarıyla buluşturan, kimi zamansa uzaklaştıran en önemli olgu. Astrolojik olarak aşk ve ilişkiler konusunda en etkili güce sahip gezegen Venüsün tüm döngülerini ve burçlar üzerindeki yansımalarını köşemizde sizlere sunmaya çalışıyoruz. Çünkü Aşk, dünyanın tüm kötülüklerinden ve zorluklarından bizi uzaklaştıran duygusallaştıran ve hayata sarılmamızı sağlayan bir kuvvet olarak son derece önemli. Venüsün bundan önceki süreçlerine göre en faydalı, en hoş ve en olumlu dönemi yöneticisi olduğu Terazi burcu dönemidir. Venüs kısa süreli bir seyire sahiptir. Fakat Terazi geçişinde biz insanlara inanılmaz aşklar yaşatabilir, Venüsün böyle bir geçişinde aşık olup mutluluğa yelken açan nice çiftler vardır.

Terazi burcundaki Venüs paylaşım ve uyum demektir. Başka bir insanla ortaklık kurmaya gönüllü olduğumuz bu süreçte, beğendiğimiz ve sevdiğimiz kişinin bize yönelmesini, bizim olmasını arzulayabiliriz. Böyle zamanlarda dikkat edeceğimiz tek husus, kimlik duygumuzla yaşadığımız ilişki arasındaki dengeyi kurmaktır. Yani sizi temsil etmeyen ve sizi mutlu etmesi mümkün olmayan bir aşk yaşamak yerine, değerinizin farkında olan, sizi kıymetlendirecek bir aşkı tercih etmektir. Yaşadığınız ilişkide, denge ve eşitliğe son derece önem vermeniz gereken bu zamanda Venüsün, karşınızdaki kişinin mutlu olması adına, kendinizden taviz vermenize ve sizi yoldan çıkarmasına müsaade etmeyiniz.

Çünkü Venüs Terazi burcunda ne kadar güçlü olsa da, sırf başkasıyla ortaklık kurma ve bağımlılığınız nedeniyle sorunları bir kenara itmenize, herşeyi güzel görmenize ve uyumlu olmak adına sorunların üstünü örtmenize neden olan bir yönü de vardır. Bu enerjiyi olumlu anlamda kullanmanın yolu, ne olursa olsun ilişkinizi düzene koymak, karşınızdaki insanla eşit bir paylaşım içinde bulunmak, problemleri çözümlemeye çalışmak ve sağlıklı, mutlu bir ilişki yaşamak için mantıklı olmayı bilmektir. Ben Venüsün bu en güzel zamanının size arzuladığınız gerçek bir aşk, huzurlu bir evlilik ve kendinizle barışık bir dönem yaşatmasını diliyorum.

Sevgilerimle,

Venüs Terazi Burcunun Genel Etkileri:

Koç

Sevgili Koçlar, 30 Ağustos-24 Eylül tarihleri arasında itibariyle, aşk ve ilişkiler gezegeni Venüsün Terazi burcu seyri başlamış olacaktır. Son derece güçlü olan bu enerjinin siz Koçlar için anlamı daha fazla. Bunun nedeni hem ilişki evinizin yöneticisi olması hem de karşıt burcunuzda ilerlemesi. Fakat bu karşıtlık sizi ürkütmesin, çünkü bu alan Venüsün en faydalı ve enerjilerini en olumlu şekilde sunduğu bir yer. Tabi ki dikkat edeceğiniz hususlar olabilir fakat genel olarak ben bu sürecin size yeni bir ilişki veya ilişkiniz açısından karşılıklı denge ve uyumun sağlanması adına güzel bir zaman geçirtebileceğini düşünüyorum. Şimdi olabilecek yansımaları inceleyelim. Bu süreçte sizin hayata bakış açınız ve ilişkiye verdiğiniz önem ile, partnerinizin sevgi alış verişi arasında güçlü bir bağ duygusu oluşabilir.

Aranızdaki sorunları, uzlaşı içinde çözmeye çalışmanız halinde her türlü güçlüğün üstesinden gelmeniz mümkündür. Taraflar olarak aşkınızı doyasıya yaşamak için işbirliği yapmanız kesinlikle şarttır. Bu dönemde partnerinizin size karşı daha ilgili ve paylaşmaya açık bir tutum izlemesi doğaldır. Hatta ilişkisini düzene koyabilmek için daha verici olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Buradaki düşüncesi, mutlu ve huzurlu bir beraberlik yaşamak adınadır. Siz de aynı şekilde yöneldiğiniz takdirde bu dönemi olumlu geçirmeniz mümkündür. İlişkisi olmayan Koçlar ise bu süreçte karşılarına çıkan uyumlu, nazik ve stil sahibi biriyle güzel bir aşka yelken açabilirler. Bu ilişkinin temelinin güçlü olması için her iki kişinin de birbirine karşı açık ve dürüst yaklaşımlar içinde olması kesinlikle şarttır.

Boğa

Sevgili Boğalar yönetici gezegeniniz Venüs 30 Ağustos-24 Eylül tarihleri arasında gayet güçlü olduğu Terazi burcundaki seyrine başlıyor. Bu enerjinin sizler için anlamı, gündelik hayatınız ve iş temponuzda paylaşımlara vereceğiniz önemdir. Bu paylaşımlar kimi zaman özel yakınlıklara dönüşebilir veya özel yakınlık içinde bulunduğunuz kişiyle yapacağınız ortak bir iş anlamına gelebilir. Bu dönemde, birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızla işbirliği içinde, daha başarılı çalışmalara imza atabilir, işinizin gelişmesi adına bencil hareket etmekten ziyade herkesin fikrini alacak şekilde hareket edebilirsiniz. Bu süreçte diplomatik tavırlar gayet önemli olup, içinde bulunduğunuz iş şartlarını veya işverenlerinizle olan ilişkinizi, aynı iş yerinde çalıştığınız kişilerle ortaklaşa görüşebilir ve neler yapılması gerektiği üzerinde durabilirsiniz.

Bu enerji altında paylaşım duygusu son derece önemli olduğundan, ard niyetsiz bir şekilde diğer kişilerle bilginizi paylaşabilir, sizden daha tecrübesiz insanlara yardımcı olabilirsiniz. Parasal konularla da ilgisi olan Venüs gezegeni, hizmet, halkla ilişkiler, güzelleştirme, danışmanlık, dekorasyon, sanatsal çalışmalar, konforlu ve lüks olan herşeyle alakalı konularda parasal kazanç elde etmenizi sağlayabilir. Yapıcı, saygılı, şefkatli yaklaşımlarınızla bu süreçte hizmet vermeniz daha kolaydır. Güzellik duygunuz yüksek olduğundan, elinizi attığınız her işi titizlikle yerine getirmeye çalışabilirsiniz. Denge ve uyum içinde oluşunuz takdir edilmenizi sağlayabilir.

İkizler

Sevgili İkizler aşk ve güzellik, denge ve uyumun astrolojik temsilcisi Venüs gezegeni, saat 17:40 itibariyle 24 Eylül tarihine kadar seyrini sürdüreceği Terazi burcundaki yolculuğuna başlamış bulunuyor. Bu etki altında sizler kendinizce aşk olarak nitelendirdiğiniz her konuda renkli bir dönem geçirebilirsiniz. Bu ister çocuk, ister sosyal yaşamınız, partneriniz, flört ilişkileriniz olsun farketmez, gayet barış dolu, ahenk içinde insanlarla bağlantı kurabilirsiniz. Erotizm gücünün de simgesi olan Venüs gezegeni, bu süreçte ilişkinizdeki haz duygusunu romantik imgelerle bezeyeceği için, ilişkiniz açısından gayet zevkli bir zaman geçirebilirsiniz. Aşk açısından oldukça verimli olan bu süreçte yeni bir aşka yelken açmak, bunu ifade etmek gayet kolaydır.

Her ne kadar fazla derinleşmese de, adım atılan bu ilişki belirli bir denge ve paylaşım içinde sürdürüldüğü takdirde ömrü uzun olabilir. Beğeni ölçünüzün yükselmesi, seçimlerinizde çok daha hoş nüanslar taşıyan kişilere yönelmenizi sağlayabilir. Sosyallik arzunuz yoğunlaşır ve bu durum sizi değişik insanlarla tanışmanız adına destekleyicidir. Uzlaşmadan yana olan tavırlarınız ilişkinizdeki problemlerin kalıcı bir şekilde çözümünü sağlamasa da, en azından bu süreçte birlikte olduğunuz insanı mutlu etmek adına çabalayacağınız bir gerçektir. Tensellik arzunuzun yükselmesi ise, dokunduğunuz herşeyi güzelleştirmeye, sakinleştirmeye, isteklerinizi elde etmeye ve elde ettiğiniz herşeyden zevk almanıza neden olabilir.

Yengeç

Sevgili Yengeçler, bugün saat 17:40 itibariyle Aşk ve İlişkilerle birebir alakalı Venüs gezegeni son derece güçlü olduğu Terazi burcundaki seyrine başlayacak. Bu enerji altında eviniz, aileniz ve yuvanızla ilgili her konuda huzur ve güvenliğe, güzelliklere ve uzlaşmaya açık olacağınızı söylemek mümkündür. Venüs Terazideyken estetik ve zerafet dolu yaklaşımlar, Aşk ve sevgiyle örülü paylaşımlar sizin gibi hassas bir burç mensubu için son derece önem taşır.Kimileriniz için bu enerjinin anlamı, evinizin sanatsal ortam haline getirilmesi olabileceği gibi, dekorasyon veya yeni bir taşınma nedeniyle yapılacak güzelleştirmelerin de göstergesi olabilir. Bazılarınız için yeni bir yuvanın kurma isteğinin yükseldiği zamanlardır ve bunun için yapılacak ayarlamaları gösterebilir.

Bu enerji altında sorunları olan çiftler bir müddetliğine de olsa, çatışmalardan uzak durmaları gerektiğine karar verebilirler. Benim önerim bu süreçte birbirinize karşı arkadaşça yanaşmanızdır. Minnettarlık olgusunun yükseldiği bu tarihler arasında, verimli ve huzurlu bir yaşam sürebilmek adına karşılıklı uzlaşı içinde olmanız faydalıdır. Burada önemli olan iyi niyettir. Eğer anlaşmaya gönüllü olur, işbirliği yapabilir ve birbirinizin duygularına saygı göstermeyi başarabilirseniz bu süreçte arzuladığınız huzur ve dengeyi yakalamanız mümkündür. 225 günde bir aynı noktaya gelen bu güçlü enerjiden yararlanmanızı öneriyorum. Bazılarınız için bu süreç bir müddetliğine denemek için bazı çiftlerin bir arada yaşaması anlamına gelebilir. Karşılıklı olarak sevginizi paylaşım açısından etkili gibi görünen bu dönemin uzun vadeli olabilmesi için tarafların birbiriyle yüzeysel derin oldukça derin bir paylaşım içinde olmalarını gerekir. Venüs Terazi burcunda güçlüdür lakin yüzeyseldir. Bu noktayı gözden kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Aslan

Sevgili Aslanlar günün iki önemli enerjisiyle cumartesi gününe adım atmaktasınız. Bunlardan birincisi saat 17:40 itibariyle Terazi burcunda ilerlemeye başlayan aşk ve ilişkiler gezegeni Venüsün seyri ve Başak burcunda meydana gelecek Yeniay enerjisidir. Önce Venüs gezegeninin olabilecek yansımalarından söz etmek istiyorum. Siz Aslanlar 24 Eylül tarihine kadar bu etki altında yakın çevrenizle alakalı yaşam evinizin yöneticisi olan ve gayet güçlü Venüs ışığının altında parlayabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlarla dengeli, uyumlu ve paylaşımcı şekilde irtibatta bulunabilir, güzellik ve estetik duygusu içinde yaşamınızla ilgili düzenlemelerde bulunabilirsiniz. Sanatsal çalışmalar, halkla ilişkiler, zevkli ve konforlu ortamlarda bulunmak bu dönemin olumlu yansımalarından birkaçıdır. Bu süreçte çevrenizde bulunan yakınlarınızla sakin, şefkatli ve uyum duygusu içinde görüş alış verişinde bulunabilir, yeni insanlarla tanışabilir, oldukça etkilenebilirsiniz.

İlişkisi olan Aslanlar için bu dönemde yakınlık ihtiyacı yüksek olduğundan eğer sorunlarınız varsa kalıcı olmasa da, geçici bir süreliğine anlaşmak adına problemlerin üstünü örtmeye çalışabilirsiniz. Kimi zamanlarda rehavet hissi uyandıracak olan Venüs dinlenmek, hoşunuza giden aktivitelerde bulunmak, kendinizi rahat hissettiğiniz ortamlarda yaşamak adına sizi destekleyicidir. Sosyallik arzunuzun yükseldiği bu süreçte, arkadaşlarınızla oldukça sık bir araya gelebilir, küslükleri ortadan kaldırmak için arabuluculuk yapabilir, duyarlı ve sıcak yaklaşımlarınızla takdir toplayabilirsiniz. Bu süreçte karşıt görüşlerin ortak bir noktada buluşması önemli olduğundan siz de farklı düşüncede olan kişilerle sakin bir şekilde anlaşmaya çalışmanız önemlidir.

Başak

Sevgili Başaklar güne iki önemli enerjinin etkisi altında başlamaktasınız. Bunlardan birincisi aşk, ilişkiler ve hayatın lüks, konfor duygusuyla alakalı konularının astrolojik temsilcisi olan Venüs gezegeninin Terazi burcundaki seyridir. Parasal kazanımlarınızla alakalı yaşam evinizin yöneticisi olan Venüs bugün saat 17:40 itibariyle seyrine başlayacak ve 24 Eylül tarihine kadar bu pozisyonda kalacaktır. Bu güçlü enerjinin sizler için anlamı, maddi ve manevi değerlerinizle alakalı konularda uyum, güzellik ve dengeli paylaşımlara oldukça ihtiyaç duyduğunuzdur. Rahatlık, estetik ve zevkli herşeyin ilginizi çektiği bu dönemde farkında bile olmadan fazla para harcamanız mümkündür. Rahata düşkünlük veren bu enerjinin sizin gibi sistemli ve mantıklı insanlar açısından büyük bir problem yaratacağını düşünmüyorum. Ama yine de dikkatli olmanızı öneriyorum.

Bu enerji, yaratıcı sanatsal çalışmalar, estetik ortamlar, halkla yakından ilgili meslekler, kültür çalışmaları, arabuluculuk ve eş kaynaklı konular aracılığıyla para kazanmak açısından oldukça etkilidir. Kimileriniz ortaklık yoluyla gelir elde edebilirsiniz, kimileriniz yeni bir tanışma sayesinde maddi açıdan verimli bir dönem geçirebilirsiniz. ayrıca bu dönemde başkalarından gelir elde etmek sizi destekleyen insanlardan faydalar görmek mümkündür. Arabuluculuk, kadınlar sayesinde elde edilecek faydalar, güzellikle alakalı her konu, para kazanımlarınız açısından gayet etkilidir. Bu süreçte manevi değerleriniz de baş sıradadır. Sevdiklerinize karşı daha ince, nazik davranabilir, hatta şımartabilirsiniz.

Terazi

Sevgili Teraziler güne sevinçli, oldukça aktif ve mutlu bir şekilde uyanmanızı sağlayacak olan yönetici gezegeniniz Venüsün burcunuzdaki seyri saat 17:40 itibariyle başlamış olacaktır. Bu enerjiyi 225 gün sonra gelen yeni bir şans olarak görebilirsiniz. Aşk ve ilişkiler, estetik ve güzellik, uyum ve denge sadece sizin yönetici gezegeninize verilmiş doğanın bir armağanıdır. Bu nedenle yükselenleri ve burcu Terazi, Boğa olan kişiler, doğum haritasında güçlü bir Venüse veya doğum haritasında Venüsü kuvvetli görünümlere sahip kişiler daima girdikleri ortamlarda hayranlık uyandırabilir, hayatın lezzetli ve seçkin güzelliklerinden nasiplerini alabilirler. Zorlu bir Venüs enerjisine sahip bir kişinin, yaşamın konforu ve rehavetinden yararlanması öylesine zordur ki. Evet gelelim bu enerjinin olabilecek yansımalarına. 24 Eylül tarihine kadar sürece bu enerji, öncelikle dış görünümünüz üzerinde etkili olup güzellik ve çekiciliğinizin her zamankinden çok daha ön planda olmasını sağlayabilir. Bu size olmadık kısmet kapıları açabilir.

Sözleriniz, tavırlarınız, davranışlarınız bu enerji altında her zamankinden çok daha nazik, uzlaşmadan yana ve inceliklerle doludur. Şımartılmış bir çocuk kadar şirin olacağınız bu dönemde, bağlanma arzunuz yoğundur lakin bu enerjinin etkisi altında derinleşemeyen duygular yüzeyde kalabilir. Popülerliğiniz artış gösterdiği bu zaman diliminde, girişimleriniz konusunda önünüzde açılabilecek kapılardan bilinçli bir şekilde girmenizi ve geçici değil kalıcı bir şeyler oluşturmak adına emek vermenizi tavsiye ediyorum. Bundan önceki Başak burcunda her türlü konuda zorlu bir dönem yaşamıştınız. İşte şimdi Venüs sizi aydınlatmak, canlandırmak ve gülümsetmek adına yanınızda. Bu dönem size yeni bir aşk sunabileceği gibi, varolan ilişkinizde de güzel bir dönem geçirmenizi sağlayabilir. Şansınızın daim olmasını diliyorum.

Akrep

Sevgili Akrepler bugün saat 17:40 da, Aşk ve İlişkiler gezegeni gezegeni Venüs oldukça güçlü konumda olduğu Terazi burcunda seyrine başlıyor. Bunun anlamı sizin için çok özel. Özel olmasının birkaç sebebi var. Öncelikle gizli duygular ve ilişkiler evinizin yöneticisi olan Venüs gezegeni Akrebin yaşamı boyunca gerçek bir ruh eşine duyduğu ihtiyacın simgesidir. O nedenle Akreplerin tutkuları derin o nedenle bu kadar yoğundur. Yönetici gezegeni Mars ve bir üst gücü olan Pluto gezegenleri sayesinde bir Akreple aşk yaşamak Everest tepesine tırmanmak kadar yorucu fakat bir o kadar zirveyi ele geçirebilmek adına yapılan haz dolu bir serüvendir. Tabi dikkatli adımlar atabilir ve zirveye ulaşırlarsa. Çok sabır lazım. Terazi burcunda ilerleyen bir Venüs size ne gibi enerjiler sunabilir. İç dünyanıza çekilerek derin duygularınızı gözden geçirmenizi, sizi anlayabilecek ve gerçekten sevebilecek, sabır gösterebilecek gerçek bir ruh eşini arama ihtiyacınızı yoğunlaştırabilir.

Eğer imkansız bir aşk yaşıyorsanız vazgeçmenin zor olduğu fakat tutkularınızın gittikçe derinleştiği bir zaman dilimini gösterebilir. Temeli sağlam bir ilişkiniz varsa karşılıklı paylaşımın göstergesidir. Platonik bir aşkı gösterebilir. Sevdiğiniz kişiye ulaşmanız zordur ve ifade edebilmeniz neredeyse imkansızdır. Ruhsal yönden kendinizi ve yaşadığınız ilişkiyi gözden geçirişiniz anlamına gelebilir. Kimileriniz için yaşadığınız ilişkiden dolayı kendinizi geri planda tutmak ihtiyacınızın simgesi olabilir. Bazılarınız için fantezilerin yoğun şekilde yaşandığı gizli kaçamaklardır. Fakat herşeyden önemlisi kendi arzularınız ve zayıflıklarınızla yüzleştiğiniz bir süreç olması mümkündür. sanatsal konular için idealdir. Bazı önemli eserlerin ilham gücünü yansıtabilir. Güzel rüyalar ve hayaller zamanıdır. Hayatın zorlayıcı ama ihtiraslı bir şekilde arzulandığı aşkların göstergesi olan bu süreç kendi içinizdeki ruhsallığınızı keşfetmeniz açısından da değerlidir.

Yay

Sevgili Yaylar aşk ve ilişkiler, hayatın keyifli yanlarının tadına varılmasını sağlayan astrolojinin iyicil gücü Venüs gezegeni bugün saat 17:40 itibariyle yöneticisi olan Terazi burcundaki seyrine başlıyor. 24 Eylül tarihine kadar devam edecek bu enerjinin siz Yaylar açısından en önemli etkisi sosyal ilişkiler açısından renkli bir dönem anlamı taşımasıdır. Yeni arkadaşlıklar kurulmasında da etkili olacak bu enerji, sanatsal çalışmalar açısından anlamlı bir dönem olabilir. Beklenmedik hızlı ve romantik aşklar bu dönemin ilgi çeken yansımalarından olup pek kalıcı bir etki yaratmasa da hoş zamanlar geçirmenizde destekleyicidir.Minnettarlık duygusunun özellikle dostlarınızla olan temasınızda ön planda olacağı bu dönemde, size destek olanlar ve sizin destek olduğunuz kişiler vasıtasıyla yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz ortamlarda, elit insanlarla tanışabilir, hedefleriniz açısından ivme kazanabilirsiniz.

Ayrıca bu etki altında, davranışlarınızla işbirliğine yatkın bir profil çizebilir, belli bir amaç etrafında diğer kişilerle temasa geçebilir, sempati ve ilgi uyandıracak çalışmalarda bulunabilirsiniz. Çevrenizle aranızdaki tüm sürtüşmelerin bu dönemde azalmaya başlaması sizin için oldukça önemlidir. Her türlü konuda güzellikleri hissetme duygunuz yükselir. Moral duygunuz üzerinde de etkili olacak bu enerji sayesinde inancınızın yükseldiğini, özgüveninizin arttığını ve her zamanki gibi neşeli, iyimser ve pozitif etkiler altında etrafınızla bölüşüm içinde olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bütün bunlar hayatın ne kadar anlamlı ve yaşanabilir bir olgu olduğu yönünde sizi besleyebilir. Kısaca ben bu sürecin barış ve huzur dolu bir dönem olarak sizler açısından gayet etkili geçeceğe benziyor.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar hayatın her alanında güzellik, uyum ve dengenin sağlanmasında, aşk ve ilişkiler yoluyla zevkli anların yaşanmasında etkili olan, astrolojinin benefik(iyicil) özelliklerle bezeli güzellik temsilcisi Venüs gezegeni yöneticisi olduğu Terazi burcundaki seyrine saat 17:40 itibariyle başlamış olacak. 24 Eylül tarihine kadar devam edecek bu enerji, en başta kariyer yaşamınızla ilgili konularda yapılacak işbirliğinin simgesi olarak dikkat çekici görünüyor. Ardından ortaklık konularında ilerleme kaydedilmesi adına güçlü bir diplomasinin göstergesi olarak önemli. Tek başınıza hareketten ziyade diğer kişilerle ortaklaşa bir şekilde çalışmanız gerekiyor. Her ne kadar herşeyin denetiminiz altında olmasını arzulayan bir insan olsanız da, bu dönemde paylaşımı önemsemeniz gerekiyor. Venüs sanatsal çalışmalar, halkla ilişkiler konusunda da size bu süreçte yardımcıdır. Bu alanda sosyalleşmeniz adına sizi destekleyecek Venüs, işinizle alakalı konularda daha sosyal bir dönem geçirmeniz anlamına gelebilir.

Otorite konumunda bulunan insanlarla güçlü bağlar kurmak adına ince, nazik olmanız gereken bu süreçte güçlü bir bağ duygusu içinde hareket etmeniz size yararlar sağlayabilir. Eğer çalışmayan bir kişi iseniz, ki bu çok nadirdir. Eşinizin görevi dolayısıyla oluşan bir gelişim yaşamanız mümkündür. Ayrıca işinizle alakalı konulardaki denge ve uyumun göstergesi olan bu dönemde, içinde bulunduğunuz durumun başkalarının gözündeki yansımasını öğrenmeniz mümkündür. Paylaşım konusu önemli demiştim. Evet, hangi iş kolunda veya hangi görevde yer alırsanız alın, öncelikle herkesin yararına olacak şekilde düzenlemeler yapmanız lazımdır. Sanatsal konularda estetik ve duyarlılığın önemi büyüktür. Ayrıca bu dönem, mesleki konular aracılığıyla tanıştığınız bir kişiyle yakınlaşma veya aynı iş ortamında birlikte görev aldığınız bir insanla özel bir ilişki anlamına gelebilir.

Kova

Sevgili Kovalar 30 Ağustos-24 Eylül tarihleri arasında yöneticisi olduğu Terazi burcunda seyrine başlayacak olan aşk ve ilişkiler, barış ve huzur, denge ve uyumun astrolojik temsilcisi Venüs gezegeni yabancı ülkelerle olan temasınız ve orada bulunan insanlarla birebir ilişki kurabilmeniz açısından gayet destekleyicidir. Bu ister eğitim amaçlı isterse özel bir durum olsun sizin belirli bir süreliğine de olsa değişim yaşamanız anlamına gelebilir. Tabi ki doğum haritanızda oluşumlar nispetinde başka bir şehir veya ülkeye yerleşim anlamına da gelebilir. bu etki altında yaşama bakış açınız, inancınızla alakalı konularda da girişim anlamına gelen bu enerji, hayatın güzel yanlarını keşfedebilmeniz ve tadını çıkarabilmeniz açısından önemli bir deneyim olabilir. Rutin yaşamınıza renklilik getirecek bu enerji, sıradışı ve oldukça sempatik, ahlaki açıdan güçlü bir insanla yakınlaşmanızı simgelediği gibi, varolan ilişkinizde de güzel bir dönem geçirmeniz adına destekleyicidir.


Yeni yerler görmek, ilginç insanlarla tanışmak, bulunduğunuz ortamda güzellikleri yakalamak adına ilginç bir süreç anlamı taşıyabilir. Yasal konularda özellikle beraberlik anlamında bir söz veya ileriye yönelik bir bağ kurulmasında da etkili olan bu enerji sayesinde gerek sosyal gerekse özel yaşamınız açısından rahat bir nefes almanız mümkündür. Mesleki konularda bir ödül veya bir gelişimin habercisi olabilecek bu etki altında, fiziki açıdan dikkat çekici olabilir, karşı cins üzerinde güçlü bir imaj çizebilirsiniz. Sadece kendiniz adına değil, içinde bulunduğunuz ortamdaki insanlar adına yararlı olabilecek mesleki bir seçimde bulunabilir, fikirlerinizi dış ortamlarda rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Uzun soluklu ve sağlam temelli bir gelişimin yaşanması adına pek etkili olmasa da, moral duygunuz ve yaşama bakış açınız açısından gayet hoş bir dönem olacağı kuşkusuzdur.

Balık

Sevgili Balıklar aşk ve ilişkiler, hayatın lezzetli ve konforlu yanlarını hissetme duygumuzla birebir alakalı astrolojinin benefik(iyicil) gücü Venüs gezegeni bugün saat 17:40 itibariyle yöneticisi olduğu Terazi burcundaki seyrine başlamış olacak. Bu etki altında siz Balıklar için, duygusal ve ruhsal güvenlik ihtiyacınız için, başkalarıyla işbirliğinde bulunmak son derece önemli hale gelebilir. Diplomasi ve davranışlarınızdaki nezaket hem başkalarıyla ortak paylaşımlarınızda hem de kendi içinizdeki bütünlük duygunuzda yükselişe neden olacağından moraliniz açısından da önemlidir. Bu etki altında ortaklarınız, eşiniz veya ailenizle ilgili her türlü konuda ılımlı yaklaşımlar içinde bulunmanız şarttır. Dönüşüm konusu dün olduğu gibi bu enerji altında da önemli olacağa benziyor. Peki bu nasıl sağlanabilir birlikte inceleyelim. Öncelikle ruhsal bir arınma ve temizlikte bulunulması şarttır.

Kesilip atılması gereken bilinçaltınızda yer etmiş negatif tüm olay, insan ve sancı oluşturan tüm parçaların öncelikle ameliyat edilmesi gerekmektedir. Bütünün çalışmasına engel olan, yaşamınıza ait ne varsa ya onarımdan geçirilmeli, düzelmiyorsa geride bırakılmalıdır. Başka insanlarla irtibata geçmeli, cesur bir şekilde yapılması gerekenler maddeler halinde sıralanmalıdır. İçsel barış duygusuna ulaşmanız için öncelikle kendinizle barış ilan etmeniz daha sonra da geçmişini affetmeniz lazımdır. Yaşanan her bir acı deneyim bundan sonraki güzergahınızda size rehber olacak ama bir daha karşınıza çıktığında acaba doğru mu diyerek risk almanıza gerek kalmayacaktır. Ben bu enerjiyi sizler açısından, kozanın kelebeğe dönüşmesi süreci olarak görmekteyim. Acele etmeden yavaşça ilerleyin, doğanın adaletine güvenin ve siz doğru adımlar attığınız takdirde bir günlük değil bir ömür yaşamayı başarabilen özel bir kelebek olacağınızı bilin.
  Yorumlar

 
Rastgele Konular
Son Eklenenler
Fıkralar Fıkra Fıkra

'Linyitspor, Messi'yi reddetti'

Sezen aksu Sezen aksunun hayatı

http://www.sohbetsohbet.org

Tarkan Tarkanın hayatı

http://www.sohbetsohbet.org

http://www.sohbetsohbet.org

Bedava sohbet odaları

Sohbetci Sohbet | Sohbet'e Bağlan!

Sevmek ne demek ?

 

 
WebMaster : Ahmet Kadir Yalçın

Hosting : Şeker Shell Internet Hizmetleri

Copyright 2010 Her Hakkı Saklıdır. sohbetsohbet.org