Okunma

1469

yazılı Sohbet Diğer Konularımızda da bahsettiğimiz Gibi Sadece Klavye ve Mouse’den Oluşan yazı Tipidir. Bu yazı tipi genellikle Sohbet ve Chat Siteleri ile Msn veya Facebook gibi arkadaşlık sitelerinde yazılı olarak yapılan bir sohbet şeklidir. Yazılı Sohbet Yapılan Siteler genellikle ücretsiz veya üyelik sistemi altında yürütülen yazılı sohbet faaliyeti gösteren sitelerden oluşur. Tabiiki bazılarıda ücretli olarak faaliyet göstermektedir. Yazılı Sohbet Etmek istiyorsanız ilk başta temel olarak Sitenize Java Yüklemelisiniz. Java proğramı olmadan yazılı sohbet kurmanız zor ve keyifsiz olabilir. bu yüzden java proğramını kurmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Yazılı Sohbet Az öncede belirttiğimiz gibi Sohbet Siteleri ve Sohbet Siteleri Standartında Olan Dİğer Sitelerde uygulanan bir Sohbet türüdür. Bu yazı Türü Günümüzde Fazla ilgi gören bir Sohbet Tarzıdır. Bunun Nedeni ise Günümüzde Sohbet Ve Chat Sitelerinin Azınlıkta olmasından kaynaklanmasıdır. Günümüzde O kadar çok sohbet ve chat siteleri kurulmuşturki bunların arasında en çok raabet görenler ise tabiiki kuşkusuz Msn ve facebook gibi büyük kuruluşlardır.

Msn’de bir yazılı Sohbet sistemidir. Facebook Msn’den Sonra Gelsede Kullanıcısı Kısa bir sürede geniş kitlelere ulaşarak hem eski arkadaşlarınızı bulmanıza yardımcı oluyor hemde anlık sohbet ederek yazılı sohbeti geliştirmenize yardımcı oluyor.

Kuşkusuz ki Yazılı Sohbet’in Çok Yoğun olduğu Siteler ise yine Sohbet Ve Chat Siteleridir, Bu Yadırganamaz Bir Gerçek olup Sohbet ve Chat Sitelerinde ücretsiz bedava olmasıda üyelik gibi zahmet verici bir lüksü olmadığı için günümüzün yeni internet kullanan insanlarınada kolaylık sağlamaktadır sohbet ve chat siteleri. Bu yüzden Yazılı Sohbet’in en kalabalık olduğu yer sohbet ve chat siteleridir.

Yazılı Sohbetin Diğer konulardada belirttiğimiz gibi Bir örneğide SohbetARA.Com dur. .sohbetsohbet.org   sitemizde Yazılı Sohbet Hizmeti Veren Bir Sitedir. üyeliksiz ve ücretsiz sohbet kanallarımızda yazılı sohbet edebilir ve kendinize ait kanal veya nick alarak yazılı sohbet’de kendinizi geliştirebilirsiniz.

       Yazılı Sohbet ile ilgili Yorumlarınızı Bize Yazabilirsiniz. iyi Sohbetler Dileriz.
                                        Kara_Murat  Yorumlar

 
Rastgele Konular
Son Eklenenler
Baş Meleklerin burçları

Aşkta Güven

hasan durak UNUTTUN MU BENI Sohbetsohbet

Ümit Yaşar OĞUZCAN

Temel pul kolleksiyonu

http://www.sohbetsohbet.org

http://www.sohbetsohbet.org

Bedava sohbet odaları

Sohbetci Sohbet | Sohbet'e Bağlan!

Sevmek ne demek ?

 

 
WebMaster : Ahmet Kadir Yalçın

Hosting : Şeker Shell Internet Hizmetleri

Copyright 2010 Her Hakkı Saklıdır. sohbetsohbet.org