Okunma

1634

Arabesk Sözler Arabesk Kısa Sözler ve Damar Arabesk Sözler Olarak Nitelendirilen Bu Konumuzda Sizler için Arabesk Sözlerini Yazacağız, Bildiğiniz Gibi Arabesk Sözler, Damar Sözler ile birlikte Anımsanabilincek Kategoride yer almaktadır. Bu Yüzden Yazıcağımız Arabesk Sözler Damar Sözleri Anımsata Bilir, >Umarım Aşağı Kısımda Sunucağımız Arabesk ile ilgili Yazılarımızı Beğenirsiniz. Haydi iyi Seyirler Size 

 

    Sen Varsınya hayatımda Yaşarım Hayatı Kuralsızca, Sen Yoksun ya Hayatımda Ölüm Kucaklar beni Son Anlarımda Seviyorum Seni Solmayan Papatya…

 

  Kaç Mevsim Kaldık Ayrı, Kaç Sonbaharı Yaşadık Gözüyaşlı, Mevsimlerin Adı Oldu Ayrılık, Mutluluğa Hasret kaldım Sonum Oldu Yalnızlık, Vefasızım Yalnızım…

 

  Gülleri Yoluna Döktüm, Gözyaşlarımı Anılara Gömdüm, Bu Hayatta Bir Senin için Güldüm. Gül Yüzlüm…

 

  Hayatı Sevdim Senin için, Seni Sevdim Hayata Kalmak için Gülüm..

 

  Sana olan Aşkımı Anlattım Boş Sokaklara, Bir Yıldız Oldu Gözlerin Ufacık Dünyamda, Boş Sokaklar Doldu Aşkımın Yazılarıyla, Bir yıldız Gibi Kaydı Gitti Gözlerin Hayatımdan, Ayrılık Vurdu Bizi Damarımdan..

 

  Kuş Olup Özgür Olmak isterdim Fakat ben Köle Olup Aşkının Izdırabını Çekmesini Öğrendim Sevgilim.

 

  ilk adımımla seni buldum karşımda, Acılırı Sildim Geç Kaldığım Bu Hayatta, Sadece Adını yazdım Her Nefesimde Adını Haykırdım Seviyorum Seni Canım feda, Gözyaşım Olsun Son Elveda..

 

  Beyaz Mutlulukların içinde Saklanmış Kan Kırmızı Umutlarımsın, Sen Benim Canımsın Cananımsın.

 

  Zehir Oldu Hayatım Bir Hiç Uğruna, Sende yalan oldun tatlı gülüşünle beni vurdun, nereye baksam hayalin karşımda, Sevdim Seni Aşkımı Yükledim Omuzlarıma Gidiyorum Sonsuzluğa Elveda Sana Elveda Vefasızlara.

 

  Yaşanacak Bir Günüm Vardı Bu Hayatta, O da Seninle Doluydu Kurduğum Rüyalarda, Şimdi Bir Kabus Oldun hayatımda! Yaşamak Haram Bana Nefes Aldığım her Dakika!!!

 

  Sevmeyi Öğretsem de kendime, Sevilmeyi Öğretemedim senin Gibi Kalpsize, Acıları Alsamda içime Beddualarım Yağmur gibi yağacak Üzerine, Umut Dalların Kırılacak Her Güldüğün Saniye..

 

  Bu Aşk Seninle Başlar, benimle Biter! Seninle Başlayan Aşk Mutluluğu, Benimle Biten Aşk ölümü Getirir üzerimize! Seviyorum Seni Delice.

 

  her Gözyaşımın Sebebi Sensin, Çünkü Sen Sevilmeye Değersin, Kesseler Bileklerimi Yinede Vazgeçmediğimsin, Ben Seni Bir Anlık Değil Bir Ömür Sevdim.

 

  Zaman Yaşananları Alır Ama, Yaşanacakları Asla! ben Zamana yaşanmışları Emanet Ediyorum ALLAH’ımdan Yaşacağım Güzel Günler için Dua Ediyorum. Sen Benim helalim Sensin Benim Tek Sevdiğim.

 

  Gülüşünde Saklı Hayat, Bir Mutluluk Seninle Yaşamak, En Güzel Hikayelere Örnek Aşk, öLümsüz Olucak Sana Beslediğim Bu Aşk…

 

  Küçücük Kalbimde Bir Dünya Kurdum Seninle, Mutluluğu Tattığım her Güne, Adını Yazdım Gizlice. Seviyorum Seni Sevgilim, Sensin Yaşama Sebebim.

 

  Kırmızı Gülleri Kapına, kalbimin Sıcacık Atışını Soğuk odana, Sözlerimi Dinlediğin şarkılara, Gözyaşlarımı Yağmurlarla Yolluyorum Sana, Bir Bütün Oldum Kopamam Sende Asla Sevgilim.

 

 ” Tam Hazırım” derken bu ayrılık çok erken, Yaktın beni derinden, Aşkındır beni Kül Eden. Kopamam Gülüm Senden, Tam Hazırım derken, Yıktın beni Giderken..

 

  Sözlerin Bir Jilet Gibi Kesti Bitirdi ümitlerimi, Yaşamak isterdim Doyasıya Sevgiyi, Bitirdin Senin için Aldığım Nefesi, Sende Mutlu ol vefasız Sevgili…

 

  Azrailimle tanıştırdın beni, Yinede Unutamadım Seni! Yıktın Attın ümitlerimi  Gödün Toprağa genç yaşta sevgilini…

 

  Sevseydin benim Gibi Bitirmezdin Sevgini, Tutsaydın Ellerimi Bırakmazdım Ellerini Şimdi gel gör ki ne sevgiliyiz ne de efsaneyiz! sadece bir aynanın kırılmış ümitleriyiz.

 

  Bir Gülüşünle Merhaba Diyebilirdim Hayata, Bir Sözünle Elveda Diyebilirdim Yaşananlara, Ama Sen Bıraktın Beni Her defasında Acılarla, yazıklar Olsun Sana Yazıklar Olsun Yalancı Aşıklara…

 

  Artık Sıgaram Bile Bastırmıyor içimdeki Aşk Acısını, Dertlerin içinde Yüzdüm Aradım Bu Aşkın Şifasını, Tek Çözümü var ALLAH’ım Al Bu Canımı Bitir Bütün Acılarımı.

 

  Umutlarımızı Bağlayıp Çıktığımız Aşk Yolu Sadece Çıkmazların içinde gizlenmiş bir oyundu sevgilim. Bu oyunda Nereye Gitsek Bir umutla Dönüp Dolaştık En Başa, Elveda Sana Elveda Sahte Anılara Bitirdim Bu Yolu Sonunda…

 

      Arkadaşlar Yukarıda Yazmış Olduğumuz Arabesk Sözler Arabesk Kısa Sözler Tamamen. sohbetsohbet.org    Sohbet Sitesinin Orjinal ve özgün içeriklerinden Oluşmaktadır. Umarım yazmış Olduğumuz Bu Sözler Kendinizi ifade etmek için kolaylık Sağlar. Amacımız Birlik ve beraberliği Sohbet Kullanıcılarımızla Güçlendirip bağlarımızı Koparmamaktır. Sizde içinizden gelen Sözleri Bizlere Aşağıdaki yorum Kısmından Yazarak Gönderiniz Ve Bizde Sizlerin Yorum Kısmından Bizlere Yollamış Olduğu Yazıları Sizin Adınızda Sitemizde Yayınlayalım. Bu Servis ( sohbetsohbet.org    ) Arabesk Sözler Arabesk Kısa Sözler Servisidir. iyi SohbetLer  Yorumlar

 
Rastgele Konular
Son Eklenenler
Erkekçe Sözlük

Cilt temizliğinin püf noktaları...

Yatak Odanızın

veda Hutbesi

Ali Poyrazoğlu

http://www.sohbetsohbet.org

http://www.sohbetsohbet.org

Bedava sohbet odaları

Sohbetci Sohbet | Sohbet'e Bağlan!

Sevmek ne demek ?

 

 
WebMaster : Ahmet Kadir Yalçın

Hosting : Şeker Shell Internet Hizmetleri

Copyright 2010 Her Hakkı Saklıdır. sohbetsohbet.org