Okunma

1472

Orgazm sorunu yaşayan ve gizleyen çoğu çiftin işine yarayaak egzersizler.. Cinsel uyarılmadan sonra çoğunlukla orgazm olamamak ya da orgazmın gecikmesi, yapılan araştırmalara göre ülkemizde ki her yüz kadından 38’inde görülüyor. Daha da kötüsü pek çok kadın orgazm taklidi yapmak zorunda kalıyor. Ön sevişme süresinin kısa tutulması, kullanılan bazı ilaçlar ile klitoristeki bazı sorunların da nedenleri arasında bulunduğu orgazm güçlüğü sorununu çözebilecek egzersizler mevcut.

Kegel egzersizleri

Pelvik kasları (vajinal bölgesi kasları) hissetmek için tuvalette idrarınızı yaparken tutmayı deneyin. Bu sırada karın ve kalça kaslarınızı kasmayın. Pelvik kaslarınızı tanıdıktan sonra otururken ya da ayaktayken onları 5 saniye süresince kasın. Sonra gevşetip egzersizi günde 10 kere tekrar edin. Bu işlem sırasında bel ve karın bölgesinde ağrı varsa hareketi yanlış yapıyorsunuz.

Nefes egzersizleri

Sırt üstü yatıp, güzel bir cinsel birleşme anını hayal ederken tüm kaslarınız derin nefes alarak kasın ve hızla nefes verirken gevşetin. Bu işlem sırasında bel ve karın bölgesinde ağrı varsa pelvis kaslarınıza odaklanıp onları kasıp gevşetmeye özen gösterin.

Kavrama egzersizleri


Ucunda ip bulanan ping-pong topu boyutlarında hijyenik bir nesneyi vajina içine yerleştirin. Ayakta, dizlerinizi hafif kırarak vajen kaslarınızla topu kavramaya çalışın. Günde 10-15 dakika uygulamayı deneyin.


  Yorumlar

 
Rastgele Konular
Son Eklenenler
Aşkınızın Burcuna Özel

Olgun kadının tadı başkadır

Kadınlar Ne İster

Şu anda cok uzaktasın,

Etli Taze Fasulye

http://www.sohbetsohbet.org

http://www.sohbetsohbet.org

Bedava sohbet odaları

Sohbetci Sohbet | Sohbet'e Bağlan!

Sevmek ne demek ?

 

 
WebMaster : Ahmet Kadir Yalçın

Hosting : Şeker Shell Internet Hizmetleri

Copyright 2010 Her Hakkı Saklıdır. sohbetsohbet.org