Okunma

1404

Yatak odanız fazla düzenli, aydınlık ve sessizse seks yaşamınzıda odanız gibi heyecansız olur. Yatak odanızda yapacağınız birkaç değişiklikle seks yaşamınızı hareketlendirebilirsiniz.

Yatak odanızı mükemmel tasarlayarak seks hayatınızı monotonluktan kurtarabilirsiniz.

1- Yatak odanızda müzik hep olsun. Önce ruhu oşayan hafif ve romantik bir müzik ortamı kaplasın ve daha sonra hareketli müzikler çalsın.

2- Yatak odanız gül, orkide gibi çiçeklerle kaplı olsun. Genel olarak rahatlatan ve ruhu harekete geçiren kokulu lavanta, zambak, gül gibi çiçekleri tercih edin.

3- Porno olmayan seksle ilgili eğlenceli filmler izleyin.

4- Nevresim ve yastıkları, halıları seçerken kadife ve saten tercih edin. Işık artırıcı parıltılar, derin, koyu kırmızı, pembe gizi zengin renklerde ürünleri tercih edin. Dokuma sıklığı 200 ile 400 arasında olanları tercih edin. İncesi üşütürken, kalın olanı terletebilir.

5- Odanızın aydınlatmalarında pembe veya kırmızı abajurlar tercih edin. Uyarıcılık ve yumuşaklık vermesini sağlayabilirsiniz.

6-
Yatak odanıza büyük mumlardan yerleştirin ve ortamı gölgelendirin. Mumlarda narenciye kokulu olanları tercih edebilirsiniz.

7- Seks sırasında çok fazla aksiyon istiyorsanız duvarlarınıza en seksi görünümü veren kırmızı ve sarıdır. Kırmızı seksidir ancak asabiyeti artırabilir, kırmızıyı güneş sarısıyla karıştırdığınızda daha huzurlu ve yüksek seks yaşamınız olabilir.


  Yorumlar

 
Rastgele Konular
Son Eklenenler
Sibel tüzün Sibel tüzünün hayatı

Güzel Sözler

Deniz seki Deniz sekinin hayatı

İçelin nesi meşhur, Mersin'in nesi meşhur

Adet Dönemi Şişkinliğine Güle Güle!

http://www.sohbetsohbet.org

http://www.sohbetsohbet.org

Bedava sohbet odaları

Sohbetci Sohbet | Sohbet'e Bağlan!

Sevmek ne demek ?

 

 
WebMaster : Ahmet Kadir Yalçın

Hosting : Şeker Shell Internet Hizmetleri

Copyright 2010 Her Hakkı Saklıdır. sohbetsohbet.org