Okunma

1629

Bugünlerde seks yaşamınızda büyük beklentileriniz olduğu için mutsuz günler yaşıyor olabilirsiniz Uzmanlar, 'şunu yapın, bunu yapmayın. Harika bir seks yaşayacaksınız' demenin mümkün olmadığını belirtiyor ancak sizi memnun eden basit şeyleri düşünmenizi istiyor.

Seks değerlidir, siz de öyle..
Seks, önem vermediğiniz ya da tanımadığınız biriyle yapılamayacak kadar değerlidir.. Karşılaştığınız herhangi biriyle tesadüfen seks yapmak cinsel hastalıklara ve AIDS gibi ciddi hastalıklara neden olarak acı çekmenize neden olabilir. Bu hem kadın hem de erkek için geçerli. Partneriniz doğum kontrol ilacı kullansa bile kondom kullanak sizi cinsel enfeksiyon ve AIDS'ten korur.

Peki, harika seks nasıl yapılır?
Öncelikle vücudunuza karşı sorumlu olun, orgazmdan korkmayın. İlişki sırasında sizi tedirgin eden şeyleri bilirseniz hem siz hem de partneriniz daha mutlu olursunuz. Cinsellik sizin için ne ifade ediyor? Birlikte olduğunuz sırada yeterince rahat ve güvende hissediyor musunuz? Sekste yapılabilir yapılamaz diye katı kurallar olmamalı. Partnerinizin neden hoşlandığını bilmiyorsanız sorun. Aşık olmak onun aklını okuyabileceğiniz anlamına gelmez. Soramıyorsanız kendinizi partnerinizin yerine koyun ve nelerden zevk alacağınızı düşünün. Belki bulabilirsiniz.

Partnerinizi canlandırın!
Partnerinizin bedenini tepeden tırnağa canlandırmak istiyor olabilirsiniz. Bunun için bedenini okşayıp öpün. Ancak önce dudaklar, boyun, omuz, bacaklar gibi bölgelerden başlamalısınız. Her ikinizde vücudunuzun canlandığını hissettiğinizde yavaş yavaş aşağılara inerek nazikçe devam etmelisiniz. Bu öpme ve okşamalar ne kadar uzun sürerse alacağınız zevk o kadar fazlalaşır ve tutkulu olur. Erkekler genellikle bu aşamadan sonra ilişkiye hazırdır ve kadının harekete geçmesini beklerler. Ereksiyon durumunda kadın daha aktif olabilir. Çoğu kadın klitoristen çok vajinanın girişinden daha çok zevk alır. Burası çok çok hassas bir bölgedir. Çoğu kadın hemen ilişki söz konusu olduğunda hafif bir ağrı duyabilir. Deneyerek en uygun zamanı bulmalısınız. Elinizi düz dutatak tün gemital bölgeye masaj yapmanız daha iyi hissetmeyi sağlayabilir. Çoğu çift oral seksi sever. Bazı inanışlarda bu tabu olsa da bugünlerde çoğu insan bunun yanlış olduğunu düşünmüyor  Yorumlar

 
Rastgele Konular
Son Eklenenler
Ankaranın neyi meşhur,

Erkekler Neleri Seksi Bulmuyor

Erkekler Neden Seks Videoları İzliyor

Sertap erener Sertab erener Sertap erenerin hayatı

veda Hutbesi

http://www.sohbetsohbet.org

http://www.sohbetsohbet.org

Bedava sohbet odaları

Sohbetci Sohbet | Sohbet'e Bağlan!

Sevmek ne demek ?

 

 
WebMaster : Ahmet Kadir Yalçın

Hosting : Şeker Shell Internet Hizmetleri

Copyright 2010 Her Hakkı Saklıdır. sohbetsohbet.org